6e RONDE DE BLESSELOOP GROOT SUCCES, RIEKELE KOBES EN LISETTE TEN WOLDE SNELSTEN OP DE TIEN ENGELSE MIJLEN. 250 DEELNEMERS AAN DE START. 

Onder prima weersomstandigheden, al vonden enkelen het toch nog wel warm, organiseerden de hardloopcommissie De Blesse en SV Friesland voor de 6e keer de Ronde de Blesseloop.

Deze loop, voortgekomen uit de stratenlopen waarvan de belangstelling terug liep, trekt deze loop steeds meer deelnemers. 

Vorig jaar 227 nu 250 lopers aan de start voor de Kidsrun, 4.6-10.3-16.1 km. Schitterend parkoers, het is genieten van start tot finish waren de reacties na afloop. Dit is een mooi aantal lopers als je weet dat de hardloopkalender overvol is, dit weekend lopen in Groollo, Assen, Groningen, Opende, Loppersum en de Blesse. De lopers moeten een keuze maken. In de avond lopen is lekkerder dan overdag en dank zij genoeg waterposten is dit prima te doen. Na afloop was er bouillon, thee, vruchtendrank en fruit en ook kregen de lopers een fles vitaminedrink mee voor onderweg naar huis. 

De start en finish was op het sportveld, ruimte genoeg voor de geluidswagen, verzorgingskar van SV Friesland en de boog. Ook de juryleden konden hun statafel goed opstellen om al de nummers en tijden te noteren. Jan Kooistra was de speaker.

Mooie bekers waren er beschikbaar gesteld en medailles, Witmus Sport Wolvega en Arjan Bosma van AB Workwear de Blesse sponsorden deze loop zodat alle jeugd een medaille kreeg en een plaquettemedaille  als prijs..    

Jan de Boer mocht als organisator de prijzen uitreiken, ook flink wat toeschouwers die de jeugd en later de senioren een verdiend applaus gaven. De VV De Blesse werd bedankt voor hun gastvrijheid

Bij de vrouwen waren dit jaar andere winnaars, Eva Koopman en Nienke Wolda zijn allebei in blijde verwachting. Riekele Kobes won vorig jaar de Oldewierdenloop die de zaterdags werd gehouden maar koos nu voor De Blesse en was vol lof over de route en organisatie 

Janke v.d.Schaaf maakte weer een mooie fotoreportage    https://svfriesland.nl/index.php?option=com_oziogallery3&view=nano&Itemid=100311#nanogallery/nanoGallery/72157698773627885      

en ook Lenus v.d.Broek was aanwezig om foto’s te maken. 

 

4.6  km Mannen:  1e. Martijn Ruis Sneek 16.09  2e. Patrick Postma, Heerenveen 16.15  3e.Timo Schraa St.-Anna 17.46 Vrouwen: 1e. Jolien Bandstra, 21.05 2e. Suzan Zuidberg, Wolvega 41.42 3e. Samantha Schwering  Wolvega 22.25

10 km Mannen: 1e .Marel Adema Akkrum 38.10 2e Jordi Krikke Scherpenzeel 42.18 3e Thijs de Jong Britsum 42.20  Vrouwen: 1e. Nynke de Lange, Wapserveen 49.31  2e. Caroline Vink, Bitgum 49.57  3e. Alienka Huft Oldeberkoop 50.14  

 

16.1 km heren: 1e. Riekele Kobes, Heerenveen 57.00  2e. Stefan de Nekker, Noordwolde  1.04.16  3e. Mark Landman Willemsoord  Vrouwen;  1e. Lisette ten Wolde Peperga , 2e. Annet Wiegman, Noordwolde  3e. Debora Springer Oosterwolde.1.28.30

 

Informatie:

SV Friesland

Hofstraat 9
9079 MC
St. Jacobiparochie
0518-491363
info@svfriesland.nl

runpoint zw 530logo berenloop   logovlieland   Rechthoek 1