Vanaf begin november hebben jullie waarschijnlijk al de bus van SV Friesland voorbij zien komen met de nieuwe reclame-uitingen erop. Een prachtig plaatje waarvoor menigeen alweer heeft geposeerd voor een foto. Dankzij Wijbenga Standbouw en Running Center John Sloot is een en ander mogelijk gemaakt. Voor John Sloot is dit onderdeel van het drie-jarig sponsorcontract wat vandaag is ondertekend door John en Jan. Daarnaast stelt hij ook kleding beschikbaar voor een aantal vaste vrijwilligers van de vereniging en startnummers welke gebruikt kunnen worden bij de vele lopen van SV Friesland. Bedankt Running Center John Sloot!

sponsor

Informatie:

SV Friesland

Hofstraat 9
9079 MC
St. Jacobiparochie
0518-491363
info@svfriesland.nl

 

logo runningcenter

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

logo berenloop   logovlieland   Rechthoek 1