Klik hier voor de actuele kalender van SV Friesland en inschrijvingen.

Was weer een mooie opkomst donderdag 31 december 2015 bij de oudejaarscross SV Friesland in het Leeuwarderbos. Meer dan honderd deelnemers en daar doen we het voor Sjouke, Henk,Christiaan,Josefien,Hennie.Joop, Jippe en ikzelf. Het is even een drukke morgen, om 5 uur opstaan, poeiermelk en glühwein heet maken oliebollen halen etc. maar als je dan ziet hoeveel belangstelling er voor is geweldig dat geeft je weer nieuwe moed om door te gaan en alleen leuke dingen mee te organiseren waar we aardi...gheid aan beleven. Er zullen wat evenementen waar we anders bij zijn die het nu zonder ons moeten doen maar die organisaties zullen we op tijd waarschuwen. Ook wij moeten een stapje terug, Josefien is heel gauw moe, en zelf zit ik nog met een overbelaste kniespier die nu we verhuist zijn met de garage naar Stiens wat meer rust krijgt. Ook niet naar Gorredijk vandaag maar straks naar Franeker om daar een verjaardag en eindejaar te vieren. was weer een geslaagde dag vandaag.en natuurlijk weer mooie foto's van Janke. bedankt

oudejaarscross 2015 1

Informatie:

SV Friesland

Hofstraat 9
9079 MC
St. Jacobiparochie
0518-491363
info@svfriesland.nl

runpoint zw 530logo berenloop   logovlieland   Rechthoek 1