10e STRATENLOOP DE BLESSE 14-08-2010
 
  10 KM. MSEN-MASTERS.
  Naam Woonplaats Vereniging Tijd Cat.
1 Ben Stellingwerf Onderdendam Loopgroep PK 32.34 MSE.01
2 Remco Grasman Luttelgeest Running 2000 32.45 MSE.02
3 Erik Driessen Vollenhove AV NOP 34.21 MSE.03
4 Willem de Boer Exmorra Horror 34.24 MSE.04
5 Teake Kerckhoffs Appelscha Invictus 35.27 M40.01
6 Willem Kreulen Noordwolde De Sprinter 37.08 M40.02
7 Eelco Hoogeveen Blija SV Friesland 37.23 MSE.05
8 Gerrit Dijkslag Aalten AVA'70 37.33 M40.03
9 Arjen Driesen St.Jansklooster AV NOP 37.53 M40.04
10 Freddie Bouma Steenwijk AV Start' 78 38.30 M40.05
11 Kor Broers Lemmer SV Friesland 38.52 MSE.06
12 Harry Bos Oldeholtpade SV Friesland 39:11 M40.07
13 Herre Sijtsema Groningen Geen 39.40 MSE.07
14 Chris Draijer Oudega Impala 39.52 M50.01
15 Klaas Hoekstra Haskerhorne AV Heerenveen 40.48 M40.07
16 Egbert Vink Steenwijk AV Start' 78 42.04 M40.08
17 Teunis Snoek Urk Molenloop 42.06 M50.02
18 Gerrit Greven Steenwijk AV Start' 78 42.27 M50.03
19 Klaas Willem Zwaagstra Ylst Geen 42.35 MSE.08
20 Herman Wassens Leeuwarden Lionitas 43.12 M50.04
21 Jan v.Lubek Zuidwolde LGR.'88 43.19 M50.05
22 Auke Brouwer Urk Geen 43.32 M40.09
23 Gerard Dunnink Steenwijk Geen 43.40 M40.10
24 Seth Dijkstra Middelburg Loopgroep PK 43.40 MSE.09
25 Aris Leijendekker Tsallebeld Geen 44.34 M40.11
26 Hielke Kootstra Steenwijkerwold Geen 44.41 M40.12
27 Edwin Keizer Heerenveen Impala 44.44 MSE.10
28 Mans Veldsink Dedemsvaart Geen 45.12 M50.06
29 Martin v.d.Berg Sneek Geen 45.15 M40.13
30 Jeroen v.d.Linde Vlaardingen Fortuna 46.24 MSE.11
31 Tonnie Schokker De Blesse Swelvers 46.30 M40.14
32 Gerard Arends Staphorst AG' 85 46.35 M50.07
33 Jacob Visser Heerenveen AV Heerenveen 46.45 M65.01
34 Klaas Oudman Winschoten Aquilo 47.17 M40.15
35 René Deems Wolvega Geen 47.48 M40.16
36 Johan v.Slooten Urk Geen 47.52 M40.17
37 Sjef Damhuis Steenwijkerwold Geen 48.56 M50.08
38 Koos Sijtsema Wierden LAAC 50.08 M50.09
39 Nico Sikkes Nieuwebrug AV Heerenveen 50.57 M50.10
40 Frans van Dokkumburg Steenwijk Geen 50.57 MSE.12
41 Klaas Peereboom Heerenveen AV Heerenveen 53.01 M50.11
42 Grietus Veenstra Steenwijkerwold Geen 55.24 M50.12
43 Koos Damhuis Steenwijk Geen 00.00 M50.00
44 Jan Scheenstra Zuidveen AV Start' 78 00.00 MSE.00
 
  VSEN-MASTERS 5.6 km.
  Naam Woonplaats Vereniging Tijd Cat.
1 Yvonne Tinga Bolsward Horror 22.08 V35.01
2 Antien v.d.Vegt Zuidwolde HAC' 63 22.54 VSE.01
3 Wolma van Galen Wolvega AV Start' 78 23.31 V45.02
4 Sanne Tamminga Heerenveen Geen 24.04 VSE.02
5 Ivonne Wessels Steenwijk AV Start' 78 24.05 VSE.03
6 Hella Yntema Bolsward Horror 24.44 V35.02
7 Tine v.d.Vliert Sneek Horror 23:00 V45.01
8 Caroline Huitema Bolsward Horror 25.25 V45.03
9 Joke Westerbroek Steggerda Swelvers 25.30 V45.04
10 Maaike Sijtsema Wierden Argo 26.19 V55.01
11 Trees v.d.Veen Wolvega AV Start' 78 26.57 V45.05
12 Agnes Olgers Emmeloord AV NOP 27.20 V35.03
13 Simone Westerbeek Steenwijk AV Start' 78 27.59 VSE.04
14 Iris Bouman  Nieuwolda SV Friesland 28.29 V62.01
15 Riechina Schipper Dwingeloo AVD 28.47 V45.06
16 Tessa Boot Sneek Horror 29.10 VSE.05
17 Wijbertha Brouwer Bolsward Horror 29.46 V35.04
18 Alinda Krikke Wolvega Geen 30.28 VSE.05
19 Marja v.d.Werf Joure AV Heerenveen 31.24 V45.07
20 Denise Wassens Marssum Geen 32.49 VSE.06
21 Ria van Zwieten Wolvega Geen 33.59 V45.08
22 Mirjam Wassen Beilen L.Gr.Beilen 00.00 VSE.00
 
  Recreanten 5600 meter
  Naam Woonplaats Vereniging Tijd Cat.
1 Willem de Korte Aagtekerke Dynamica 20.33 MSE.01
2 Harold Kruidhof Staphorst AG' 85 20.46 MSE.02
3 Eric Jansen Zwolle L.GR.PK 21.06 M40.01
4 Jelle Sijtsema Groningen Geen 22.16 MSE.03
5 Alfred Ubels Steggerda Geen 23.08 M40.02
6 Eddy Oosterkamp Steggerda AV Start' 78 23.56 M50.01
7 Eugené Plyers Emmeloord AV NOP 23.49 M40.03
8 Jacob Sikkes Nieuwebrug Geen 25.30 M15.01
9 Thijs v.d.Vegt Langelille AV Start' 78 25.52 M50.02
10 Bernard Dekker Vollenhove Geen 28.10 M66.01
11 Lieuwe Dirksma Wolvega SV Friesland 28.22 M50.03
12 Sikke Boorsma Wolvega Geen 29.42 M40.04
13 Gerard Wolterink Hellendoorn AVVN 39.32 M80.01
 
  Jongens 12-15 Jaar 2226 meter.
  Naam Woonplaats Vereniging Tijd Cat.
1 Gerrit Wolbers Franeker Lionitas 6.50 M15.01
2 Alwin Hoorn Ruinen De Sprinter 7.30 M15.02
3 Tim de Boer Paasloo AV Start' 78 7.52 M14.03
4 Rudy v.d.Bosch Zandhuizen Geen 8.10 M13.04
5 Jurgen Hoorn Ruinen Geen 8.20 M12.05
6 Geert Jorritsma Sneek Geen 8.27 M14.06
7 Jari Kouwen Balkbrug Aco 10.31 M12.07
 
  Meisjes 12-15 Jaar 1485 meter
  Naam Woonplaats Vereniging Tijd Cat.
1 Claudia Oosterkamp Steggerda AV Start' 78 5.06 V13.01
2 Tessa de Boer Heerenveen AV Heerenveen 5.11 V14.02
3 Irene Kalter Leeuwarden Lionitas 5.27 V12.03
4 Marije Dankelman Arrien Aco 5.44 V13.04
5 Janneke Bruintjes Espel NOP 5.50 V14.05
6 Anika Westerkamp Wolvega Geen 6.06 V12.06
 
  Jongens/Meisjes 9/11 Jaar   875 meter.
  Naam Woonplaats Vereniging Tijd Cat.
1 Lars v.Hoeven Nes AV Heerenveen 3.29 M11.01
2 Luc Beuckens Emmeloord NOP 3.33 M11.02
3 Pascal Sinnema Leeuwarden Lionitas 3.34 M09.03
4 Rorij Oosterkamp Steggerda AV Start' 78 3.42 M11.04
5 Ronald Kalter Leeuwarden Geen 3.44 M11.05
6 Heleen Bruintjes Espel NOP 3.44 V11.01
7 Wesley Hoekstra Steenwijk AV Start' 78 3.45 M11.06
8 Lars v.d.Pol De Blesse Geen 3.50 M09.07
9 Ouwen Beuckens Emmeloord NOP 3.50 M09.08
10 Eric Stuiver Vledderveen AV Start' 78 3.56 M11.09
11 Marieke Driesprong Dwingeloo AVD 4.03 V11.02
12 Thirza Kuiper Steenwijk AV Start' 78 4.05 V10.03
13 Michel Ensing Blesdijke AV Start' 78 4.18 M10.10
14 Wianne Schipper Steenwijkerwold AV Start' 78 4.20 V09.04
15 Rudie v.d.Merk De Blesse Geen 4.32 M09.11
16 Robert Kunst Nijmegen Geen 4.33 M10.12
17 Jelle de Boer Steggerda Geen 4.33 M09.13
18 Maaike Jorritsma Sneek Geen 4.46 V11.05
19 Peter Hoekstra Steenwijk AV Start' 78 4.48 M11.14
20 Carmen v.Roozendaal Vinkega Geen 4.51 V09.06
21 Eline Scheur Wolvega Geen 5.00 V07.07
22 Mike Bakker De Blesse Geen 0.00 M11.00
 
  Jongens/Meisjes 6/8 Jaar 650 meter
  Naam Woonplaats Vereniging Tijd Cat.
1 Jesse Stuurman De Blesse Geen 2.27 M08.01
2 Jarno Kuiper Steenwijk AV Start' 78 2.28 M08.02
3 Lotte Deems Wolvega Geen 2.46 V07.01
4 Fergus v.d.Pol De Blesse Geen 2.53 M07.03
5 Daan Mars De Blesse Geen 2.54 M06.04
6 Alisha de Palm De Blesse Geen 2.55 V06.02
7 Mark Kunst Nijmegen Geen 3.03 M08.05
8 Lasse Deems Wolvega Geen 3.04 M06.06
9 Robin Kreulen Noordwolde Geen 3.07 M07.07
10 Martijn Damhuis De Blesse Geen 3.12 M07.08
11 Boris de Boer Steggerda Geen 3.21 M06.09
12 Dione Schipper Steenwijkerwold Geen 3.22 V06.03
13 Thijs de Boer Steggerda Geen 3.25 M06.10
14 Rosan Lankman De Blesse Geen 3.38 V06.04
15 Senna Beuckens Emmeloord NOP 4.06 M06.11
 
  Jongens/Meisjes 0/5 Jaar 325 meter
  Naam Woonplaats Vereniging Tijd Cat.
1 Tammo Deems Wolvega Geen 1.38 M04.01
2 Yara de Boer De Blesse Geen 1.40 V04.01
3 Vera v.d.Weerd De Blesse Geen 1.47 V05.02
4 Johan Bouwhuis Steggerda Geen 1.48 M04.02
5 Teun v.d.Merk De Blesse Geen 1.54 M05.03
6 Bjorn Broers Lemmer Geen 1.57 M05.04
7 Jamie Pen Wolvega Geen 1.58 M04.05
8 Bas v.d.Merk De Blesse Geen 2.12 M05.06
9 Sherena Pen De Blesse Geen 3.14 V04.03
10 Kyran Pen De Blesse Geen 3.15 V03.04
11 Nelline Toutenhoofd Heerenveen Geen 3.28 V03.05
12 Ruben Visser Heerenveen Geen 3.33 M02.07
13 Fransien Toutenhoofd Heerenveen Geen 3.55 V02.06

Informatie:

SV Friesland

Hofstraat 9
9079 MC
St. Jacobiparochie
0518-491363
info@svfriesland.nl