21.1 km

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Remon v.Lunzen

Leeuwarden

Lionitas

1.18.49

M40.01

2

Johan Lek

Emmen

 

1.25.09

M50.01

3

Robert Stam

Bovensmilde

 

1.27.01

M40.02

4

Siem Hiemstra

Appelscha

LSV Invictus

1.29.23

M50.02

5

Bert Pit

Smilde

 

1.32.14

M40.03

6

Bas v.d.Kant

Assen

 

1.34.02

MSE.01

7

Jaap de Vries

Assen

 

1.34.38

M40.04

8

Willy Heijnen

Dalen

 

1.34.49

M40.05

9

Jasper Keizer

St.-Annapar.

SVFriesland

1.35.10

M60.01

10

Henk Dalen

Dalen

 

1.36.11

M50.03

11

Hans Geuzinge

Emmen

 

1.36.35

M40.06

12

Hendri Bos

Bovensmilde

 

1.38.34

MSE.02

13

Rienk de Vries

Burgum

SVFriesland

1.39.57

M60.02

14

Maarten Thalen

Groningen

 

1.40.20

MSE.03

15

Arie v.Steen

Bontebok

 

1.41.00

M50.04

16

Anno Brandsema

Beilen

L.Gr.Beilen

1.42.22

M61.03

17

Robert Lindeman 

Ter Apel

 

1.42.55

MSE.04

18

Eelco de Groot

Assen

 

1.44.57

MSE..05

19

Raymon Oosterkamp

Oosterwolde

 

1.46.15

MSE.06

20

Jac Vuist

Assen

 

1.47.15

M50.05

21

Gerben Dijk

Smilde

 

1.47.27

M40.07

22

Abe Glazema

Langezwaag

 

1.48.05

M40.08

23

Martijn Nota

Heerenveen

 

1.48.27

MSE.07

24

Anna Hendrikse

Assen

 

1.48.38

VSE.01

25

Anne Claus

Boelenslaan

 

1.48.40

MSE.08

26

Gerlof Veldstra

Mildam

 

1.49.11

MSE.09

27

Joey Houtman

Wolvega

 

1.49.12 

MSE.10

28

Tim v.Hemmen

Apeldoorn

 

1.50.21

MSE.11

29

GertJan Rehwinkel

Assen

 

1.50.30

M40.09

30

Adrie Hartholt

Appelscha

LSV Invictus

1.52.16

V50.01

31

Albert Zijlstra

Elsloo

 

1.52.16

M65.04

32

Thijs Stam

Groningen

 

1.52.27

M40.10

33

Gerrit Bosma

Smilde

 

1.52.42

M50.06

34

Pieter Servatius

Smilde

 

1.52.57

M75.01

35

Auke Lenstra

Assen

 

1.53.15

M50.07

36

Joop Salomons

Assen

 

1.53.44

M50.08

37

Michel v.d.Brink

Woerden

 

1.54.21

MSE.12

38

Freddie Kalsbeek

Assen

 

1.56.32

M50.09

39

Menne Brouwer

Marrum

SVFriesland

1.57.10

M65.05

40

Stephen Tews

Rijswijk

 

1.57.18

M50.10

41

Ruth Olijve

Assen

 

1.57.21

V35.01

42

Trea Dekker

Smilde

 

1.58.25

V50.02

43

Wibo Veenstra

Assen

 

1.59.12

M50.11

44

Femke Kingma

Veenwouden

 

2.04.50

VSE.02

45

Willemien v.d.Werken

Groningen

 

2.08.25

V40.01

46

Paul Cleassens

Gieten

 

2.08.37

M50.12

47

Remko Smit

Leeuwarden

 

2.14.56

M50.13

 

 

 

 

 

 

 

10 km.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Karel Jan Lensen

Groningen

 

33.42 

MSE.01

2

Taeke Kerckhoffs

Appelscha

 

35.39

M40.01

3

Karel Vierkoop

Groningen

 

36.14

MSE.02

4

Harwin Veenstra

Groniongen

 

37.16

M40.02

5

Jacco Jaustra

Oosterwolde

 

37.34

MSE.03

6

Immy Auck Kersbergen

Wommels

Lionitas

38.47

VSE.01

7

Theo Groenendijk

Ravenswoud

LSV Invictus

40.45

M50.01

8

Onno Hiemstra

Appelscha

LSV Invictus

42.06

MSE.04

9

Bertha Bruggenkamp

Smilde

Lionitas

42.21

V45.01

10

Theo Bolks

Rouveen

 

43.41

MSE.05

11

Willem Koning

Assen

 

43.47

M40.03

12

Sandra Ruissen

Groningen

 

45.10

VSE.02

13

Leo Brakel

Groningen

 

45.10

M50.02

14

Lourens Dijkstra

Bovensmilde

 

45.17

M50.03

15

Erwin v.d.Weide

Haulerwijk

 

46.18

M40.04

16

Willem Biemolt

Utrecht

SV Friesland

46.25

M50.04

17

Rudie Veenendaal

Bovensmilde

 

46.51

MSE.06

18

Paul Huisman

Groningen

 

46.54

MSE.07

19

Niek v.d.Berg

Bovensmilde

 

47.09

M40.05

20

Sanne Scheltes

Assen

 

47.16

VSE.03

21

Harry Vos

Westerbork

 

47.21

M50.04

22

Wilma v.Galen

Wolvega

AV Start'78

47.21

V50.01

23

Jan Post

Smilde

L.Gr.Smilde

48.59

M40.06

24

Gert Jan Lassche

Rouveen

 

49.23

M40.05

25

Piet Larssche

Rouveen

 

49.48

MSE.08

26

Adri Dekker

Smilde

 

50.37

M50.05

27

Ginus Geuzinge

Assen

 

50.41

M69.01

28

Jacob Strijbosch

Smilde

 

50.51

M63.02

29

Harm Appelo

Bovensmilde

 

51.02

MSE.09

30

Geert Jan Bosma

Leeuwarden

SV Friesland

52.24

M50.06

31

Puck Polter

Amsterdam

 

52.44

VSE.04

32

Sander Schuller

Amsterdam

 

52.44

MSE.10

33

Harold Wever

Assen

 

53.35

MSE.11

34

Anita Hegen

Westerbork

 

54.02

V40.01

35

Jacqueline Westerhof

Emmercompasc.

 

54.18

V35.01

36

Dick Vos

Bovensmilde

 

55.33

M50.07

37

Lidwien Broenink

Joure

 

59.36

V55.01

38

Jan Miedema

Joure

SV Friesland

59.36

M60.03

39

Leo v.Herksen

Marum

SV Friesland

1.02.56

M50.08

40

Bionda Oostebrug

Assen

 

1.03.03

VSE.05

41

Harma Wieringa

Usquert

L.Gr.Eemsmondrunners

1.03.03

V50.02

42

Jan Wieringa

Usquert

L.Gr.Eemsmondrunners

1.03.03

M50.09

43

Mirjam Huiskes

Smilde

 

1.06.29

V45.02

44

Annemieke Beukema

Smilde

 

1.06.29

V45.03

45

Aafke Keizer-Zijlstra

St.-Annapart.

SV Friesland

1.06.50

V60.01

46

Gerrie Strijbosch

Smilde

 

1.07.24

V55.02

47

Anton Schuurman

Amsterdam

 

1.08.45

M80.01

48

Jippe Bokma

Leeuwarden

SV Friesland

1.12.40

M67.04

49

Joop Boonstra

Leeuwarden

SV Friesland

1.12.40

M72.01

50

Henk Poken

Appelscha

 

0.00.00

MSE.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4 Engelsemijlen.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Olfert Molenhuis

Assen

AAC'61

20.13

MSE.01

2

Gerko Floor

Meerstad

LSV.Invictus

22.18

MSE.02

3

Rowan Veenhuizen

Groningen

 

22.37

MSE.03

4

Tim Gelling

Groningen

 

22.52

MSE.04

5

Anno Huizenga

Assen

SV Friesland

22.59

M40.01

6

Marice Kram

Groningen

 

23.00

MSE.05

7

Marlo Post

Appelscha

LSV.Invictus

23.12

MSE.06

8

Gert Jan Tichelaar

Oldebroek

 

23.41

M50.01

9

Geroin in t'Veld

Groningen

 

24.05

MSE.07

10

Sven Baanders

Assen

 

25.53

M40.02

11

Bas Willems

Assen

 

25.57

M14.01

12

Ralf Ringenaldus

Assen

 

26.07

M40.03

13

Bert de Ruiter

Bovensmilde

 

26.16

M50.02

14

Ilse Rooks

Elsloo

 

27.11

VSE.01

15

Wendy Hoven

Bovensmilde

 

27.22

VSE.02

16

Dick Bastiaanenned

Assen

 

27.49

M60.01

17

Rudy Telkamp

Hoogezand

 

28.00

M50.03

18

Tanimola Blauw

Assen

 

28.12

M15.02

19

Aniek Steenhuizen

Assen

 

28.28

V40.01

20

Lianne de Wit

Assen

 

29.11

V40.02

21

Joélle de Ruiter

Bovensmilde

 

29.31

V16.01

22

Colet de Ruiter

Bovensmilde

 

29.57

V14.02

23

Marijke Harmsma

Bovensmilde

 

30.07

V14.03

24

Wim de Houwer

Kapellen Belgié

 

30.24

M40.03

25

Demi Meek

Bovensmilde

 

30.32

VSE.03

26

Rianne Boersma

Bovensmilde

 

31.02

V40.03

27

Paul Inwards

Assen

 

31.49

V40.04

28

Susan Willems

Assen

 

32.12

V13.04

29

Martin Willems

Assen

 

32.12

M40.05

30

Albert Alberts

Peize

 

32.24

M50.04

31

Vincent Woudstra

Bovensmilde

 

33.10

M40.06

32

Danique de Ruiter

Bovensmilde

 

33.52

VSE.04

33

Moniek v.d.Vosse

Assen

 

33.57

V35.01

34

Rianne Beverdam

Bovensmilde

 

33.59

VSE.05

35

Mure Brink

Assen

 

34.40

V14.05

36

Mark Zuidema

Bovensmilde

 

34.58

M13.03

37

Jesse Ketel

Assen

 

35.20

M14.04

38

Irma ter Veld

Assen

 

36.49

V50.01

39

Lisa Rooks

Elsloo

 

37.12

VSE.06

40

Maarten Hiemstra

Leeuwarden

 

37.59

M40.07

41

Ronald v.d.Veen

Bovensmilde

 

38.14

M40.08

42

Janine Wagterveld

Bovensmilde

 

38.22

V40.04

43

Sumathy Nagalingam

Smilde

 

38.42

V45.01

44

Jannes Bos

Bovensmilde

 

38.48

MSE.06

45

Rina Speelman

Bovensmilde

 

41.26

V45.02

46

Marja v.Stein

Hoogersmilde

 

44.08

V45.03

47

Theo Runia

Leeuwarden

SV Friesland

45.50

M50.05

48

Adfa Koops

Assen

 

47.50

V45.04

49

Audrey van Gelder

Leeuwarden

 

49.51

V40.05

50

Reinder Sinnema

Leeuwarden

Lionitas/SV Friesland

49.51

M50.06

 

 

 

 

 

 

 

jeugdloop 1500 meter

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Kyle Inwards

Assen

 

5.21

M10.01

2

Jonna v.d.Boom

Assen

 

5.31

V12.01

3

Lars Sandman

Smilde

 

5.33

M11.02

4

Britt v.d.Hoven

Assen

 

5.34

V11.02

5

Rishani Nagalingam

Smilde

 

5.35

V11.03

6

Joél Koning

Assen

 

5.36

M10.03

7

Michelle Timmer

Assen

 

5.37

V10.04

8

Jilles Schreuder

Frieschepalen

 

5.42

M10.04

9

Alai Hei

Frieschepalen

 

6.07

M11.05

10

Nick Wever

Assen

 

7.02

M11.06

 

 

 

 

 

 

 

jeugdloop 1000 meter

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Daniel v.d.Veen

Bovensmilde

 

3.57

M08.01

2

Mikael v.d.Veen

Bovensmilde

 

3.57

M09.02

3

Florian Nienhuis

Bovensmilde

 

3.59

M09.03

4

Francois Woudstra

Bovensmilde

 

4.15

M07.04

5

Yuri van t'Hoog

Bovensmilde

 

4.18

M08.05

6

Tomas Beverdam

Bovensmilde

 

4.18

M09.06

7

Guus Olijve

Bovensmilde

 

4.18

M08.07

8

Amy Inwards

Assen

 

4.28

V07.01

9

Alion Kiers

Smilde

 

4.38

M08.08

10

Rowin Wever

Assen

 

5.04

M08.09

11

Milou v.d.Hoven

Assen

 

5.22

V08.02

12

Thijs Veenendaal

Bovensmilde

 

6.33

M07.10

13

Ruben Dijkshoorn

Bovensmilde

 

6.36

M07.11

 

 

 

 

 

 

 

Jeugdloop 500 meter.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Timo Kiers

Smilde

 

2.30

M06.01

2

Bo Olijve

Bovensmilde

 

2.36

V06.01

3

Aimee Huisjes

Assen

 

2.41

V06.02

4

Thijs Baron

Bovensmilde

 

2.53

M06.02

5

Larisse Reinders

Oegstgeest

 

2.55

V05.03

6

Ivar Hagedoorn

Bovensmilde

 

2.57

M05.03

7

Jayden Hagedoorn

Bovensmilde

 

3.20

M04.04

8

Vayenne Tissingh

Bovensmilde

 

3.54

V04.04

9

Eline Dolfing

Bovensmilde

 

4.28

V03.05

10

Stijn Reinders

Oegstgeest

 

0.00

M03.00

11

Myka van t'Hoog

Bovensmilde

 

0.00

M04.00

Informatie:

SV Friesland

Hofstraat 9
9079 MC
St. Jacobiparochie
0518-491363
info@svfriesland.nl