Hoofd menu

 

30 km.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Harry wiersma

Blije

Lionitas/SV Friesland

1.59.02

M40.01

 

2

Giorgio Delea

Franeker

Geen

2.20.27

M40.02

 

3

Arnold Boersma

Oentsjerk

Geen

2.25.32

MSE.01

 

4

Roelof de Groot

Oldekerk

Geen

2.37.52

MSE.02

33 km.

5

Aise Bouma

Kimswert

SV Friesland

2.39.31

M50.01

 

6

S.v.d.Meer

Surhuisterveen

Geen

2.43.13

M50.02

 

7

Rob weidema

Leeuwarden

Geen

2.43.53

M50.03

 

8

Jaap Vink

Bitgum

SV Friesland

2.46.36

M40.03

33 km.

9

Jermaine Lapar

Dokkum

Geen

2.54.24

M40.04

 

10

Broer Sijtsma

Dokkum

L.Gr.Hugo

2.56.32

M50.04

 

11

Minke Kooistra

Dokkum

L.Gr.Hugo

2.56.32

V55.01

 

12

KlaasJan v.d.kooi

Burgum

Geen

2.57.25

M40.05

 

13

Murk Postma

Oudehaske

Geen

2.57.39

M61.01

 

14

K.v.d.Zee

Dokkum

Geen

2.58.00

M60.02

 

15

Rudy Franken

Dokkum

L.Gr.Hugo

2.58.00

M40.06

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21.1 km.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Johan de Jong

Tilburg

Tilburg Road Runners

1.29.36

M50.01

 

2

Bareld Kootstra

Garyp

L.Cl.Burgum

1.31.30

M40.01

 

3

Jouke Atze Posthumus

Rottevalle

ATC'75

1.32.23

M40.02

 

4

Halbe de Jong

Groningen

Geen

1.34.57

M40.03

 

5

Keimpe de Vries

Gytsjerk

SV Friesland

1.36.00

M40.04

 

6

Johan Meinsma

Leeuwarden

Lionitas

1.37.09

M50.02

 

7

Joop Schrerperzeel

Leeuwarden

Geen

1.39.07

M40.05

 

8

Johan de Witte

Makkum

Geen

1.41.15

M40.06

 

9

Jaap Bosma

Garyp

L.Cl.Burgum

1.42.54

M40.07

 

10

Ed Velderman

Gytsjerk

SV Friesland

1.47.24

M50.03

 

11

Bernard Wilkens

Ureterp

Geen

1.52.36

M50.04

 

12

Bauke Oegema

Leeuwarden

Geen

1.52.36

M40.08

 

13

Johan Beintema

Leeuwarden

SV Friesland

1.56.17

M50.05

 

14

Erik Helmholt

Grootegast

L.Gr.Nienoord

1.56.54

M50.06

 

15

Jan Boon

Dokkum

L.Gr.Dokkum

1.58.38

M50.07

 

16

Douwe Kamminga

Surhuisterveen

Geen

1.58.41

M62.01

 

17

Femke Boersma

Lemmer

Geen

1.59.12

V40.01

 

18

Johan de Lange

Mûnein

L.Gr.Trynwâlden

2.00.34

M70.01

 

19

Annemieke v.Amerongen

Vught

AV Prins Hendrik

2.01.12

V50.01

 

20

Gerrit Boon

Noardburgum

Geen

2.01.12

M62.02

 

21

Monik Selomun

Giekerk

Geen

2.01.15

V45.01

 

22

Reinder Tel

Surhuizum

L.Gr.Nienoord/SV Frl.

2.02.38

M50.08

 

23

Sjoukje Sinnema

Wergea

L.Gr.Leeuwarden

2.02.01

V55.01

 

24

Jan Anjema

De Wilgen

AV Impala

2.03.17

M50.09

 

25

Annechien v.d.Veen

Leeuwarden

Lionitas/SV Friesland

2.06.17

V55.02

 

26

Ype v.Olst

Drachten

AV Impala

2.16.47

M69.03

 

27

Janneke Reijenga

Gytsjerk

L.Gr.De Groene Ster

2.18.33

V50.02

 

28

Afke Brandenburg

Wirdum

SV Friesland

2.18.33

V50.03

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16 km.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Jetze Genee

Makkum

Horror

1.01.28

MSE.01

 

2

Reinier Hitzert

Hurdegaryp

SV Friesland

1.09.40

MSE.02

 

3

Douwe Graansma

Feanwalsterwal

Geen

1.11.30

M40.01

 

4

Jan Germ Looijenga

Oentsjerk

Geen

1.11.49

MSE.03

 

5

Bauke Groen

Dokkum

Geen

1.12.52

M40.02

 

6

Hendrik Halma

Marrum

Geen

1.15.00

MSE.04

 

7

Marten Groen

Munein

L.Gr.Trynwâlden

1.15.55

M50.01

 

8

Gerrit Betzema

Tytsjerk

SV Friesland

1.17.35

MSE.05

 

9

Theo Timmermans

Garyp

Geen

1.17.35

MSE.06

 

10

Jos Bruin

St.-Nic

AV Heerenveen

1.22.50

M60.01

 

11

Willem Biemolt

Utrecht

SV Friesland

1.23.54

M40.03

 

12

Wouter Hoogland

Dokkum

L.Gr.Hugo

1.25.25

M50.02

 

13

Meine Hoitsma

Kollum

SV Friesland

1.25.38

M60.02

 

14

Marcel Bomas

Leeuwarden

SV Friesland

1.25.44

M50.03

 

15

Domien Mulder

Joure

SV Friesland

1.25.50

M50.04

 

16

Hans Nagtegaal

Grou

SV Friesland

1.26.10

M60.03

 

17

Carla Vaessen

Dokkum

L.Gr.Hugo

1.26.45

V55.01

 

18

Rogier Peters

Dokkum

L.Gr.Hugo

1.27.08

M50.05

 

19

Thea v.d.Meulen

Sneek

SV Friesland

1.29.03

V40.01

 

20

Elbrich v.d.Heide

Hantum

L.Gr.Hugo

1.31.04

VSE.01

 

21

Baukje Kingma

Wetsens

L.Gr.Hugo

1.31.48

V45.01

 

22

Lolkema

Oosterend

Geen

1.32.08

M67.04

 

23

Hinke de Vries

Dokkum

L.Gr.Hugo

1.32.09

V45.02

 

24

Feikje Riedstra

Burdaard

L.Gr.Hugo

1.32.09

V50.01

 

25

Frederik Krottje

Walterswâld

L.Gr.Hugo

1.32.33

M40.04

 

26

Karin Danhof

Jirnsum

SV Friesland

1.34.18

V45.03

 

27

Saakje Regnerus

Broeksterwâld

SV Friesland

1.34.18

V50.02

 

28

Pieter v.d.Bij

Jirnsum

AV Athleta/SV Friesland

1.34.18

M60.05

 

29

Cor Rijskamp

Philepijnen

oro Sunday Runners Cl.

1.34.48

M60.06

 

30

Irene de Vries

Munein

L.Gr.Trynwâlden

1.35.17

V55.02

 

31

Janneke v.d.Polder

Roadtsjerk

Geen

1.35.23

V35.01

 

32

Lucia Oenema

Gytsjerk

L.Gr.Trynwâlden

1.38.26

V45.03

 

33

Anneke Kiewiet

Gytsjerk

L.Gr.Trynwâlden

1.40.01

V45.04

 

34

Wybrand de Groot

Veenwouden

SV Friesland

1.41.35

M60.07

 

35

Gerard Houbein

Franeker

AV Spartacus

1.48.29

M69.08

 

36

Riemie Woudwijk

Dokkum

L.Gr.Hugo

1.49.12

V55.03

 

37

Fedel v.Als

Dokkum

L.Gr.Hugo

0.00.00

M50.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 km

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Piet Rienstra

Oudemirdum

Geen

43.06

MSE.01

 

2

Jan Douwe Zuidema

Damwâld

Geen

43.18

M40.01

 

3

Jos Dijcker

Gytsjerk

Geen

44.56

MSE.02

 

4

Koen Knobbe

Groningen

Geen

45.03

MSE.03

 

5

Simon Regnerus

Marrum

SV Friesland

45.05

M40.02

 

6

Wietse

Weidum

Geen

46.13

MSE.04

 

7

Johannes v.d.Kooi

Gytsjerk

Geen

46.23

M40.03

 

8

Peter Kikkert

Oentsjerk

L.Gr.Trynwâlden

46.25

M50.01

 

9

Tjipke Joustra

Ryptsjerk

Geen

47.27

M40.04

 

10

Jan v.d.Werf

Oentsjerk

Lionitas

47.35

M40.05

 

11

Mindert Andrys Kamstra

Mûnein

Geen

47.41

MSE.05

 

12

Germ Nijboer

Burgum

L.Cl.Burgum

48.09

M50.02

 

13

Erik Willikus

St.-Anna

SV Friesland

48.30

M40.06

 

14

Otto de Boer

Leeuwarden

SV Friesland

48.39

M62.01

 

15

Chris Draijer

Oudega

Impala/SV Friesland

48.39

M62.02

 

16

Herman Regnerus

Groningen

SV Friesland

48.39

MSE.06

 

17

Wouter v.Lochem

Oentsjerk

Geen

49.13

MSE.07

 

18

Ludolf v.d.Molen

Tytsjerk

L.Cl.Burgum

49.13

M40.07

 

19

Martin v.d.Burg

Sneek

SV Friesland

49.38

M50.03

 

20

Jan Holtrop

Warfstermolen

Geen

49.52

M40.08

 

21

Jan Palma

Oentsjerk

Geen

50.23

M50.04

 

22

Keimpe Jager

Dronrijp

SV Friesland

50.23

M71.01

 

23

Jan Nauta

Groningen

L.Gr.Groningen

50.27

M50.05

 

24

Benny Bijlsma

Marsum

SV Friesland

52.30

M66.03

 

25

Nanne de Vries

Dokkum

L.Gr.Hugo

52.36

M50.06

 

26

Sjoerd Holtrop

Leeuwarden

Lionitas

53.01

M50.07

 

27

A.Jonker

Dokkum

Geen

53.09

M40.09

 

28

Gerrit Bosma

Ryptsjerk

L.Cl.Burgum

54.05

M40.10

 

29

Johan Capelle

Gytsjerk

Geen

54.24

MSE.08

 

30

Piet Kerstholt

Groningen

SV Friesland

54.46

M70.02

 

31

Karst Anema

Stiens

SV Friesland

54.49

M70.03

 

32

Wybe Sierksma

Marrum

SV Friesland

54.57

M50.08

 

33

Jantina Jager

Damwâld

L.Gr.Hugo

55.09

V35.01

 

34

Frans Nicolai

Dokkum

L.Gr.Hugo

55.18

M40.11

 

35

Willem v.Kalsbeek

Hallum

Geen

55.22

M40.12

 

36

Gerard Donker

Tjalleberd

Geen

55.35

M50.08

 

37

Boukje Efdé

Jirnsum

Geen

56.10

V50.01

 

38

Jan Jansma

Oentsjerk

Geen

57.30

M40.13

 

39

Eelke de Vries

Feanwâlden

L.Cl.Burgum

57.36

M50.09

 

40

Marijke Kuypers

Leeuwarden

Geen

58.35

V35.02

 

41

W.v.Seijert

Leeuwarden

Geen

58.35

V40.01

 

42

Johan Zwerver

Goutum

SV Friesland

58.42

M67.04

 

43

Rense Zwerver

Leeuwarden

Geen

58.42

M64.05

 

44

Peter Velthuis

Groningen

Geen

58.45

M63.06

 

45

Gelske Jager

Driesum

L.Gr.Hugo

58.51

V50.02

 

46

Jan Panhuis

Leeuwarden

SV Friesland

59.21

M70.04

 

47

Gerben Brouwer

Snits

SV Friesland

59.57

M67.07

 

48

Marja Muller

Mantgum

R^unom Mantgum

1.00.31

V50.03

 

49

Marijke Hellenga

Burgum

L.Cl.Burgum

1.00.31

V40.02

 

50

Lubbert Kloosterman

De Westereen

Geen

1.00.36

M68.08

 

51

Gezina v.d.Zwaag

Gytsjerk

Geen

1.00.36

V40.03

 

52

Elsiena v.Vliet

Gytsjerk

Geen

1.00.36

V40.04

 

53

Reina Hes

Dokkum

L.Gr.Dokkum

1.01.04

V55.01

 

54

Jilles Bijlstra

Dokkum

L.Gr.Dokkum

1.01.04

M60.09

 

55

Evelien Bonnema

Gytsjerk

L.Gr.Trynwâlden

1.01.32

V40.05

 

56

G.Veenstra

Mantgum

R^unom Mantgum

1.01.36

M50.10

 

57

Theo Beeksma

Dokkum

L.Gr.Hugo

1.01.52

M50.11

 

58

Marian Eggermont

Groningen

Geen

1.02.06

V55.02

 

59

S.Sauermann 

Dokkum

L.Gr.Hugo

1.02.38

V45.01

 

60

Jacolina de Swart

Dokkum

L.Gr.Hugo

1.02.45

V50.04

 

61

Femme de Bruin

Leeuwarden

SV Friesland

1.02.47

M63.10

 

62

Thijs v.Dijk

Dokkum

Geen

1.02.52

M65.11

 

63

Maaike Holwerda

Dokkum

L.Gr.Hugo

1.03.02

V55.03

 

64

Wijbe Visser

Hardegarijp

SV Friesland

1.03.56

M66.12

 

65

Ina Veenstra

St.-Nic

AV Heerenveen

1.04.31

V55.04

 

66

Hilde Hoogteijking

Hantumhuizen

L.Gr.Hugo

1.05.03

V50.05

 

67

Thea Spijksma

Dokkum

L.Gr.Hugo

1.05.03

V50.06

 

68

Anneke Sijtsma

Goutum

SV Friesland

1.06.39

V64.01

 

69

Meindert Roosjen

Leeuwarden

SV Friesland

1.09.46

M73.05

 

70

Aukje Veenema

Dokkum

L.Gr.Hugo

0.00.00

V45.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5 km.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Jeroen v.Dijk

Dokkum

L.Gr.Hugo

18.25

MSE.01

 

2

Jacob v.d.Velde

Dokkum

Geen

20.24

MSE.02

 

3

Vincent Beeksma

Dokkum

L.Gr.Hugo

22.06

M17.01

 

4

Hendrie v.d.Werf

Bolsward

SV Friesland

23.00

M61.01

 

5

Jan Hooghiemstra

Oentsjerk

L.Gr.Leeuwarden

23.41

M61.02

 

6

Lars de Lange

Broeksterwâld

Geen

23.52

MSE.03

 

7

Wiebe Haisma

Dokkum

L.Gr.Hugo

24.19

M50.01

 

8

Folkert v.d.Velde

Leeuwarden

Geen

24.35

MSE.04

 

9

Tiny Wouda

Kollum

SV Friesland

24.54

V55.01

 

10

Dikkie v.d.Werf

Bolsward

SV Friesland

24.56

M60.03

 

11

Ingrid Lapar

Dokkum

L.Gr.Hugo

25.39

V35.01

 

12

E.Wiersma

Hurdegaryp

L.Gr.Hugo

26.07

M40.01

 

13

Suzanna Havinga

Burgum

Geen

26.11

VSE.01

 

14

Rennie Dijkstra

Twijzel

Run Fun

27.37

V50.01

 

15

Gp.v.d.Boget

Hardegarijp

Geen

28.06

M40.02

 

16

Claudia Westerhof

Dokkum

Geen

28.09

V15.01

 

17

Laura Westerhof

Dokkum

Geen

28.09

VSE.02

 

18

Anneke Regnerus

Marrum

SV Friesland

28.33

V40.01

 

19

Geert de Lange

Broeksterwâld

Geen

28.33

M50.02

 

20

Geke Driesprong

Easterwâld

L.Gr.Nij Smellinge

29.21

V50.02

 

21

Barbera Feenstra

Kollum

Geen

29.36

VSE.03

 

22

Dineke Girod

Garyp

L.Cl.Burgum

29.46

VSE.04

 

23

Anouk Reitsma

Dokkum

Geen

29.54

VSE.05

 

24

Wilma Hooghiemstra

Noardburgum

L.Cl.Burgum

30.03

V40.02

 

25

Aafke Jacoba de Vries

Burgum

L.Cl.Burgum

30.12

VSE.06

 

26

Thony v.d.Veen

Burgum

L.Cl.Burgum

30.14

M40.03

 

27

Guust Klum

Stiens

L.Gr.Stiens

30.14

M40.04

 

28

Sarina Jannes

Leeuwarden

SV Friesland

30.31

V45.01

 

29

Gea v.d.Torn

Gytjerk

L.Gr.Trynwâlden

30.39

V69.01

 

30

B.Knossen

Oentsjerk

L.Gr.Trynwâlden

31.59

M68.04

 

31

Theo Runia

Leeuwarden

SV Friesland

32.18

M50.03

 

32

P.Oosterhof

Gytjerk

L.Gr.Trynwâlden

32.32

M66.05

 

33

Fokelien v.d.Neulen

Leeuwarden

Geen

32.41

V55.02

 

34

Johan Huitema

Oentsjerk

Geen

32.42

M50.04

 

35

Wilke Havinga

Burgum

Geen

33.28

V40.03

 

36

Annelies Sijtsma

Marrum

Geen

34.07

V14.02

 

37

Britt de Lange

Broeksterwâld

Geen

34.09

V16.03

 

38

Gwen Regnerus

Marrum

Geen

34.10

V14.04

 

39

Marjolein Beeksma

Dokkum

Geen

34.11

VSE.07

 

40

Fleur Vodegel

Leeuwarden

Geen

34.12

V45.02

 

41

Yke Wijbenga

De Falom

L.Gr.Hugo

34.22

V45.03

 

42

Herman Hoekstra

Goutum-Sud

SV Friesland

34.38

M64.06

 

43

Jikke Castelein

Gytjerk

L.Gr.Trynwâlden

34.43

V40.04

 

44

Emmy v.d.Henne

Dokkum

Geen

34.45

V50.03

 

45

Baukje Odinga

Leeuwarden

Geen

35.12

V45.04

 

46

Jan de Haan

Drachten

Geen

35.30

M40.05

 

47

Sita Hietkamp

Kollumerzwaag

Geen

47.21

VSE.08

 

48

Femke Sangers

De Westereen

Geen

47.21

VSE.09

 

49

Jan Albert Noordstra

Dokkum

L.Gr.Hugo

00.00

MSE.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2½ km.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Meike Woudstra

Oentsjerk

Geen

10.39

V07.01

 

2

Jeltske Harmsma

Leeuwarden

Geen

10.39

VSE.01